ATEAS Security 4.7.0

Novinky ve verzi:

files/feature_mobile.png

Mobilní dohled s novými funkcemi

Mobilní klienti dostávají ve verzi 4.7 některé privilegované funkce doposud vyhrazené standardním klientům počínaje automatickým přihlášením a obnovou, přehráváním až 16 kamer současně s náhledem časové osy až po možnost mluvit přímo do kamer!

files/feature_hevc.png

Video formát H265 využitelný přes Onvif

Po zavedení graficky akcelerované podpory H265 v minulém vydání je nyní možné využít H265 video formát libovolného výrobce již přímo přes Onvif pomocí nových částí Onvif standardu (Media Service 2).

files/feature_videobar.png

Dynamický náhled z různých časů při procházení záznamu

Nový pomocník pro efektivní prohledávání záznamu umožňuje přímo během přehrávání zobrazovat náhled videa před a po aktuálním čase přehrávání ve volitelném časovém rozlišení.

files/feature_lprmask.png

Maskování částí videa pro detekci RZ vozidel

Přestože patří ATEAS LPR Engine na trhu k vůbec nejvýkonnějším modulům pro detekci a rozpoznávání RZ vozidel, máte nyní možnost dále snížit procento chybných detekcí či optimalizovat výkon pomocí maskování částí obrazu, které budou z detekce vyřazeny.


 

ATEAS Security 4.6.0

files/feature_metadata.png

Integrace zobrazování analytické grafiky

ATEAS nyní obsahuje možnost vykreslování analytické grafiky (výsledky objektové analýzy třetích stran) přímo do obrazu videa v reálném čase. Lze tak integrovat kompatibilní analytické moduly třetích stran, jejichž počet bude v budoucnu dále narůstat.

files/feature_hevc.png

Integrace H265 video formátu

ATEAS jako jeden z prvních výrobců VMS platforem přichází ve svém zimním vydání s plnou podporou H265 video formátu. K dispozici pro Intel platformy od 4. generace (Haswell), plná GPU akcelerace pro Skylake a vyšší. K dispozici i pro Android od verze 5!

files/feature_users.png

Více uživatelů v edici PROFESSIONAL LIGHT

S verzí 4.6 je zdvojnásoben počet uživatelských licencí na 4 pro ATEAS SECURITY PROFESSIONAL LIGHT A resp. 6 pro LIGHT B.

files/feature_encrypt.png

Nastavitelná úroveň zabezpečení

Nevěříte, že 128 bitové šifrování pomocí AES je stále bezpečné a zůstane bezpečné i příštích 10 let? Použijte takovou úroveň zabezpečení, kterou sami považujete za odpovídající potřebám Vašeho zákazníka.


 

ATEAS Security 4.5.0

files/feature5.jpg

Integrace s transakčními systémy

Jednoduše můžete do systému připojit libovolná externí data, např. data z pokladních systémů (POS), a výrazně tak zvýšit přidanou hodnotu kamerových systémů v obchodech všeho druhu.

files/feature6.png

ATEAS Interlogin

Nová nativně podporovaná funkce (bez dalších modulů) umožňuje klientům přihlásit se současně do více různých ATEAS systémů. Vhodné např. pro vzdálený dohled bezpečnostních agentur.

files/feature7_02.jpg

LPR engine 3.0

Nový LPR Engine přinese nativní unikátní podporu pro stále četnější vlastní tvary RZ vozidel nebo možnost instalace LPR modulu i pro 64-bitový kamerový server.

files/feature8.png

Generické video

Možnost přidání videa a zvuku pouze pomocí RTSP adresy. Lze tedy integrovat video zdroje bez nativní i ONVIF podpory v zařízeních.


 

ATEAS Security 4.4.0

files/feature1.jpg

Klient HTML 5

Máte Mac a chcete se připojit do ATEASu? V roce 2015 byla standardizována důležitá rozšíření HTML 5, která otevírají možnost přístupu ke kamerovým systémům bez jakýchkoliv doplňků. Safari, jako plně HTML 5 kompatibilní prohlížeč, tedy může posloužit jako kamerový klient s přístupem ke kamerám, pohledům či záznamu.

files/feature2.jpg

Magnetizmus a gravitace

ATEAS Security release 4.4.0 odpovídá na trend, kdy modely kamer nabízí několik nezávislých video streamů a vzniká tak potřeba je uživatelům lépe organizovat v pohledech s více kamerami (např. Axis Q6000 nebo Axis Q3709).

files/feature3.jpg

Centralizace metadat

ATEAS Security 4.4.0 přináší novou možnost centralizace metadat. Využívejte unikátní výkon a spolehlivost doplňku pro detekci a rozpoznání RZ vozidel na lokálních kamerových serverech a zároveň jednoduše a najednou prohledávejte výskyt konkrétních RZ v celém distribuovaném řešení.

files/feature4.jpg

Screen Recorder

Využijte novou funkci aplikace ATEAS Screen Recorder pro bezpečnostní záznam obrazovek počítačů. Nově lze využít funkci streamingu konkrétního okna např. pro offline test obrázků či video sekvencí pro předběžnou analýzu podkladů z místa instalace doplňku ATEAS Security LPR Engine.


 

Dotazy k systému ATEAS Security

Odesláním formuláře souhlasíte s informacemi o zpracování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.