ATEAS Security 5.0.1

Novinky ve verzi:

files/info_masking.png

Zamykání záznamu

Jednotlivé části záznamu je nyní možné zamykat pro prohlížení s nastavitelnou úrovní autorizovaného přístupu. Uživatele tak není možné omezit jen časem, ale také úrovní přístupu, která mu znemožní vidět některé vyhrazené či citlivé části záznamu.

files/info_download.png

Integrovaný update

ATEAS již dávno disponuje automatickou aktualizací všech kamerových serverů v systému. Centrální instalace nové verze pro administrační server z instalačního ISO souboru však je minulostí. Software je služba a nyní dostává integrovaný update samozřejmě bez nutnosti připojovat servery systému k internetu.

 

files/info_tv.png

ATEAS v televizi

Univerzálnost přístupu do ATEASu je nyní dále rozšířena o možnost sledovat video v televizi. Nejedná se jen o DLNA vysílání, které bylo také přidáno, ale je k dispozici první nativní ATEAS TV klient (Android) optimalizovaný pro TV dálkové ovládání. Jednoduchý způsob vytvoření dohledového klienta s možností zobrazení až 16 kamer včetně H264 či H265 a zvuku.

files/info_cloud.png

ATEAS v režimu cloud

Mnozí z Vás si oblíbili distribuované nasazení ATEASu v mnoha lokalitách. Nový provozní režim systému umožňuje přistupovat k serverům bez nutnosti otevírat jakékoliv porty kamerového serveru. Nejsou třeba žádné výjimky ve firewallech či NAT, serverům nevadí dynamické adresy.


 

ATEAS Security 4.8.0

files/info_cuda.png

Podpora CUDA rozhraní

Pomocí CUDA GPU akcelerace pro všechny video formáty vč. H265 získává video dohled nový rozměr z hlediska výkonu. Aktuální NVidia GPU v ATEASu podporují video až do rozlišení 8K.

files/info_gui.png

Významně modernizované prostředí

Výrazně modernizované uživatelské prostředí přináší mnohem méně zbytečného kontrastu a efektů s důrazem na zobrazení videa a ergonomii. Nové je též např. integrované vyhledávání ve všech částech klientské aplikace.

files/info_activation.png

Automatická reaktivace licencí

Významným bonusem pro zákazníky s aktivním ATEAS PMA (neomezené aktualizace) je možnost online reaktivací licencí přímo v aplikaci! Spuštění systému na náhradním stroji je tak i bez virtualizace otázkou okamžiku a to i o víkendu či svátcích.

files/info_features.png

Desítky nových funkcí

Řada cenných funkcí obohatí Váš systém. Ať už se jedná o odložené události, automatické načítání zdrojů událostí z kamer, konzolidované zobrazení prvků v mapě, přepínání záznamu na sekundární streamy, inteligentní přehrávání, novou agresivní cluster technologii, integraci dokumentů anebo úpravy v mobilních klientech či mnoho dalších vylepšení, udělali jsme pro Váš video dohled maximum.


 

ATEAS Security 4.7.0

files/feature_mobile.png

Mobilní dohled s novými funkcemi

Mobilní klienti dostávají ve verzi 4.7 některé privilegované funkce doposud vyhrazené standardním klientům počínaje automatickým přihlášením a obnovou, přehráváním až 16 kamer současně s náhledem časové osy až po možnost mluvit přímo do kamer!

files/feature_hevc.png

Video formát H265 využitelný přes Onvif

Po zavedení graficky akcelerované podpory H265 v minulém vydání je nyní možné využít H265 video formát libovolného výrobce již přímo přes Onvif pomocí nových částí Onvif standardu (Media Service 2).

files/feature_videobar.png

Dynamický náhled z různých časů při procházení záznamu

Nový pomocník pro efektivní prohledávání záznamu umožňuje přímo během přehrávání zobrazovat náhled videa před a po aktuálním čase přehrávání ve volitelném časovém rozlišení.

files/feature_lprmask.png

Maskování částí videa pro detekci RZ vozidel

Přestože patří ATEAS LPR Engine na trhu k vůbec nejvýkonnějším modulům pro detekci a rozpoznávání RZ vozidel, máte nyní možnost dále snížit procento chybných detekcí či optimalizovat výkon pomocí maskování částí obrazu, které budou z detekce vyřazeny.


 

ATEAS Security 4.6.0

files/feature_metadata.png

Integrace zobrazování analytické grafiky

ATEAS nyní obsahuje možnost vykreslování analytické grafiky (výsledky objektové analýzy třetích stran) přímo do obrazu videa v reálném čase. Lze tak integrovat kompatibilní analytické moduly třetích stran, jejichž počet bude v budoucnu dále narůstat.

files/feature_hevc.png

Integrace H265 video formátu

ATEAS jako jeden z prvních výrobců VMS platforem přichází ve svém zimním vydání s plnou podporou H265 video formátu. K dispozici pro Intel platformy od 4. generace (Haswell), plná GPU akcelerace pro Skylake a vyšší. K dispozici i pro Android od verze 5!

files/feature_users.png

Více uživatelů v edici PROFESSIONAL LIGHT

S verzí 4.6 je zdvojnásoben počet uživatelských licencí na 4 pro ATEAS SECURITY PROFESSIONAL LIGHT A resp. 6 pro LIGHT B.

files/feature_encrypt.png

Nastavitelná úroveň zabezpečení

Nevěříte, že 128 bitové šifrování pomocí AES je stále bezpečné a zůstane bezpečné i příštích 10 let? Použijte takovou úroveň zabezpečení, kterou sami považujete za odpovídající potřebám Vašeho zákazníka.


 

ATEAS Security 4.5.0

files/feature5.jpg

Integrace s transakčními systémy

Jednoduše můžete do systému připojit libovolná externí data, např. data z pokladních systémů (POS), a výrazně tak zvýšit přidanou hodnotu kamerových systémů v obchodech všeho druhu.

files/feature6.png

ATEAS Interlogin

Nová nativně podporovaná funkce (bez dalších modulů) umožňuje klientům přihlásit se současně do více různých ATEAS systémů. Vhodné např. pro vzdálený dohled bezpečnostních agentur.

files/feature7_02.jpg

LPR engine 3.0

Nový LPR Engine přinese nativní unikátní podporu pro stále četnější vlastní tvary RZ vozidel nebo možnost instalace LPR modulu i pro 64-bitový kamerový server.

files/feature8.png

Generické video

Možnost přidání videa a zvuku pouze pomocí RTSP adresy. Lze tedy integrovat video zdroje bez nativní i ONVIF podpory v zařízeních.


 

ATEAS Security 4.4.0

files/feature1.jpg

Klient HTML 5

Máte Mac a chcete se připojit do ATEASu? V roce 2015 byla standardizována důležitá rozšíření HTML 5, která otevírají možnost přístupu ke kamerovým systémům bez jakýchkoliv doplňků. Safari, jako plně HTML 5 kompatibilní prohlížeč, tedy může posloužit jako kamerový klient s přístupem ke kamerám, pohledům či záznamu.

files/feature2.jpg

Magnetizmus a gravitace

ATEAS Security release 4.4.0 odpovídá na trend, kdy modely kamer nabízí několik nezávislých video streamů a vzniká tak potřeba je uživatelům lépe organizovat v pohledech s více kamerami (např. Axis Q6000 nebo Axis Q3709).

files/feature3.jpg

Centralizace metadat

ATEAS Security 4.4.0 přináší novou možnost centralizace metadat. Využívejte unikátní výkon a spolehlivost doplňku pro detekci a rozpoznání RZ vozidel na lokálních kamerových serverech a zároveň jednoduše a najednou prohledávejte výskyt konkrétních RZ v celém distribuovaném řešení.

files/feature4.jpg

Screen Recorder

Využijte novou funkci aplikace ATEAS Screen Recorder pro bezpečnostní záznam obrazovek počítačů. Nově lze využít funkci streamingu konkrétního okna např. pro offline test obrázků či video sekvencí pro předběžnou analýzu podkladů z místa instalace doplňku ATEAS Security LPR Engine.


 

Dotazy k systému ATEAS Security

Odesláním formuláře souhlasíte s informacemi o zpracování osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.