Distribuce

Jsme distributorem IP kamerových systému již od roku 2003.

Našim cílem je nabízet na trh kvalitní kamery za rozumné ceny včetně veškerého příslušenství. Díky našim zkušenostem v oblasti kamerových systémů Vám můžeme nabídnout kvalitní IP kamery od společnosti Axis Communnications, HANWHA. Vzhledem k tomu že jsme oficiálním distributorem komplexního video dohledového řešení ATEAS Security s plnou podporou kamer ONVIF Profil S/G/T, pracujeme i z řadou dalších kamer.

Pro práci s obrazem a záznamem z kamer nabízíme výše zmiňované video dohledové řešení  ATEAS Security. Tento systém nabízíme ve varinatách pro malé objekty "HOME" do 9 kamer a max. dva uživatele, pro větší a střední objekty "PROFESSIONAL" do 64 kamer a neomezený počet uživatelů, řešení bez omezení počtu kamer a uživatelů "UNLIMITED". ATEAS Security lze doplnit o modul "LPR" čtení registračních značek až ze 40 států s vysokou přesností a rychlostí čtení.

Další systémy které nabízíme pro zázanam obrazu z kamer jsou MILESTONE XProtect, AXIS Camera Station, WISENET SSM a Wave.

Příslušenství ke kamerám Vám nabízíme přímo od výrobce kamer, nebo prověřené produkty firem VIDEOTEC, FUJINON, RAYTEC, VERACITY.