Služby

Distribuce

Distribuce

Nabízíme IP kamery renomovaných světových výrobců jako jsou Axis, HANWHA, Panasonic. Pro zpracování videa z těchto kamer nabízíme systémy ATEAS Security, MILESTONE XProtect, NETAVIS, SeeTec, AXIS Camera Station.
více
Konfigurace

Konfigurace

Nabízíme předkonfigurovaný hardware. Veškeré servery a stanice připravujeme přesně podle požadavku zákazníka, nebo dle specifikace kamerového systému. Servery a stanice od nás odchází s instalovaným operačním systémem.
více
Videodetekce

Videodetekce

Nabízíme ředu videoanalytických nástrojů pro jakýkoliv kamerový systém. Máme dlouholeté zkušenosti s nasazování videodetekčních systémů v našich regionálních podmínkách. Spolupracujeme s nejvýznamnějšími výrobci videoanalýz.
více
Projekce

Projekce

Provádíme návrh a projekci IP kamerových systémů. Vlastníme koncesi "Poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob". Díky našim zkušenostem dokážeme uplatnit v projektech nejnovější technologie dostupné na našem trhu.
více
Návrhy řešení

Návrhy řešení

Bezplatně pro Vás navrhujeme IP kamerové systémy včetně funkčních zkoušek přímo u Vašich zákazníků. Dále Vám nabízíme bezplatné zapůjčení navrhovaných komponent pro otestování.
více
Technologie

Technologie

Technologie pro Vás vybíráme s ohledem na dlouhou životnost a možnost libovolného rozšíření. S vybranými výrobci spolupracujeme již o roku 2003. Při výběru správných technologií se na nás můžete vždy spolehnout!
více