Videodetekce

V této oblasti jsme již řadu let, za tu dobu jsme v oblasti videodetekce načerpali tolik zkušeností, kolik jiní nezískají za celou svojí existenci v tomto oboru.

Do této oblasti řadíme i četní registračních značek (RZ) motorových vozidel. Od roku 2012 jsme nainstalovali více jak 50 takovýchto instalací, získali jsme řadu velkých zákazníků včetně státních organizací. Dále naše řešení rozvíjíme společně s partnery z jiných oblastí jako jsou přístupové a docházkové systémy. Naším hlavním úkolem je spolehlivé čtení registrační značky při vysoké rychlosti motorového vozidla a rychlé porovnání načtených údajů s naší interní databází nebo s databází externích dodavatelů. Podrobnosti k tomuto řešení naleznete na samostatných internetových stránkách rozpoznavanispz.cz.

Další oblastí ve které působíme je řešení videoanalytických funkcí pro "ochranu majetku a osob". Nejčastěji používaná řešení jsou INTRUSION, GATE FLOW, AREA COUNTING, OCCUPANCY RATE, HOT ZONES, LEFT OBJECT, STOLEN OBJECT, LOITERING, PANIC DISORDER, SLIP FALL, COUNTING, AVG SPEED, STATIONARY VEHICLE, WRONG WAY, SMOKE FIRE, PARKING LOT, LACK REFILL, PTZ AUTO TRACKING. Při řešení těchto unikátních analýz spolupracujeme s firmami TECHNOAWARE, SECURITON (IPS), COGNIMATICS a NETAVIS. Tato oblast je opět velmi rozsáhlá a proto jí věnujeme samostatnou internetovou prezentaci na stránkách videoanalytics.cz.